Acil Servisimiz 7/24 saat hizmet kalitesinde aynı standardı koruyarak en gelişmiş acil sağlık hizmetini vermektedir. Acil Servisimiz, tüm tıbbi ve cerrahi acil vakalar için hem ekip hem de ekipman olarak donanımlıdır.

Hastanemizin acil servisine ambulansla ve ayaktan başvuran hastaların girişlerinin ayrı kapılardan olması hem ağır vakaların acil servise kabullerinin süresini hızlandırmayı hem de hasta mahremiyeti ilkesine uygunluğu sağlamaktadır. Acil Servis giriş çıkış kapımızın buton kontrollünün olması acil serviste bulunan hastalarımızın güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve de enfeksiyon riskini azaltmak konusunda da avantaj oluşturmaktadır.

Acil Servisimizde bulunan tüm muayene odalarımız her türlü acil müdahaleye ve de hasta mahremiyeti ilkesine uygun şekilde düzenlenmiştir.

Acil Servise başvuran hastaların öncelikle hemşire tarafından solunum, ateş, nabız ve tansiyon gibi hayati bulguları ölçülür. Bu değerlendirme sonrası hasta aciliyet durumuna ve hastalığına göre uygun odaya alınır ve Acil Servis doktoru tarafından muayene edilir. Gerektiği durumlarda hastadan ileri tetkik veya branş hekiminden konsültasyon istenebilir.

Acil Servis ekibimiz hasta haklarına uygun bir şekilde hizmet verir.Acil Servisimiz, dinamik ve deneyimli ekibi ile 7/24 hasta odaklı hizmet esasına dayalı görev yapar.

Dişler ağız boşluğu içinde bir uçları alt ve üst çene kemikleri içinde gömük, diğer uçları da ağız içinde serbest halde olan küçük bir kemik görünümünde ve sertliğindeki oluşumlardır. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada önemli sağlık sorunları arasında yer alır. Dişlerin besin parçalama, öğütme görevlerinin yanı sıra konuşma ve yüz estetiğinde önemli etkileri vardır. Diş eksikliği olan kişilerin bazı sesleri çıkarmada, çiğnemede ve ısırmada zorluk yaşadığı gözlenmiştir. Ağızda ve dişlerde yapısal ve işlevsel herhangi bir bozukluğun olmaması, ağız ve dişlerin görevlerini tam olarak yapabilmeleri durumu “ağız ve diş sağlığı”nın varlığını gösterir. Diş hekimliği de ağız boşluğu ve diş sağlığı korunmasını ve iyileştirici tedavilerini kapsayan bir tıp alanıdır.

Hastanemizin Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü, koruyucu dişhekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), ortodonti (çapraşık dişler), endodonti (kanal tedavisi), konservatif tedavi, protez, periodontoloji (dişeti hastalıkları) gibi genel dişhekimliği uygulamalarının yanı sıra, estetik dişhekimliği, implantoloji ve çene cerrahisi gibi branşlarda da hizmet vermektedir.

 • Diş Çürükleri ve İltihaplarının Tedavisi
 • Dişeti Hastalıkları Tedavisi
 • Diş Lekelerinin Temizlenmesi
 • Diş Beyazlatma
 • Ağız,Diş,Çene Hastalıkları ve Cerrahisi
 • 20 Yaş Dişi Cerrahi Çekimleri
 • Apse,Kist,Patolojik Oluşumların Cerrahi Tedavisi
 • Pedodonti
 • İmplantoloji
 • Ortodonti
 • Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları
 • Protez (Protetik Rehabilitasyon Tedavisi)

 

   Doktorlarımız

Pek çok hasta ameliyattan çok anestezi ve anesteziden uyanma ya da uyanamama korkusunu yaşamaktadır. Delta Hospital olarak amacımız, ameliyat ve sonrasında hastalarımızın rahatını, güvenliğini sağlamaktır. Hastanemizde, uygulanan başarılı anestezi teknikleri ve deneyimli ekip ile hastalarımızın, ameliyat sonrası ağrısız şikayetsiz ve sorunsuz bir şekilde yatağına veya evine gitmesini sağlanmaktadır.

Operasyonun güvenli bir şekilde sürdürülebilmesi için ilk koşul, hastanın anestezi hekimi tarafından değerlendirilmesidir. Anestezi muayenesinden geçen bir hastanın genel sağlık durumuna bağlı olarak istenecek laboratuar tetkikleri de oldukça önem kazanmaktadır. Bu tetkik sonuçları değerlendirildikten sonra hasta anesteziye hazırlanarak belirlenen anestezi tekniklerinden birisinin uygulanması ile ameliyata başlanmaktadır. Böylece ameliyat riski minimum düzeye indirgenmiş olmaktadır.

Hastanemizde anestezi hekimimiz ameliyat öncesi sizi muayene edip, medikal durumunuza göre size en uygun anestezi yönteminin hangisi olduğuna sizinle birlikte karar vermektedir. Alacağınız anestezinin kesin kararı; ameliyatınıza, ameliyat süresine, sizin tıbbi ve cerrahi öykünüze ve fizik muayene bulgularınıza göre seçilmektedir.

Anestezi hekimimiz, hastaya uygun anestezi uygularken operasyon lokal anestezi ile gerçekleştiriyor bile olsa cerrahi girişim süresince hastanın tüm yaşamsal fonksiyonları takip ederek, istem dışı gelişen reflekslerine ilaç ve aletler ile gerektiğinde müdahalelerde bulunmaktadır. Ayrıca yeterli sıvı,kan basıncı ve nabız düzenlemesini de yapmaktadır.

Doktorlarımız

Uzm.Dr.Emine Bilge Narin

Besin gruplarının büyüme ve gelişmenin aynı zamanda sağlığın korunması için dengeli bir biçimde tüketim planına diyet denilmektedir.

Sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yaşamımızı sürdürmek için hayatımızın her döneminde doğru ve dengeli beslenmeliyiz. Bu nedenle, Beslenme ve Diyet Ünitemizde sağlığı koruyucu ve bazı durumlarda da tedavi edici özellikte ‘kişiye özel beslenme programı’ uygulanmaktadır.

Kişiye özel beslenme programı hazırlayan Beslenme ve Diyet Ünitemiz bireylere sağlıklı bir şekilde beslenmeyi öğretmeye veya bir sağlık sorunuyla başvuran kişilerde beslenme davranış değişikliği sağlamaya çalışmaktadır.

Ünitemize başvuran hastalarımızın fiziksel ve kişisel özelliklerine uygun beslenme programları hazırlanarak hedeflenen kiloya ulaşmaları konularında yardım edilmektedir.

İlk muayenede bireyin beslenme alışkanlıkları ayrıntılı olarak gözden geçirilmektedir. Vücut yağ, kas, su oranı ve mevcut yağın vücuttaki dağılımı tespit edilerek; yaş, boy, cinsiyet, fiziksel aktivite ve kan bulguları doğrultusunda kişiye özel bir beslenme programı planlanmaktadır ve düzenli olarak takip edilmektedir.

Beslenme ve Diyet Uzmanımız hastalıklara uygun beslenme programları, zayıflama ve şişmanlama konularında hizmet verirken ayrıca diyabet, gebe – emzirme dönemi, çocuk ve adolesan dönemi gibi özel durumu bulunan bireylere de beslenme programları düzenlenmekte, eğitimleri verilmekte ve takipleri yapmaktadır.

Doktorlarımız

Dyt. Şahin SOYKAN

Beyin Cerrahisi; beyin, sinir ve omurilik operasyonu gerektiren hastalıklarıyla ilgilenen bir tıp dalıdır.

Son yıllarda teknolojik gelişmeler sayesinde ameliyat öncesi teşhis imkanları çok artmıştır.

Beyin Cerrahi Bölümümüz; alanında uzman doktorlarımız ve sahip olduğumuz ileri teknoloji ile sizler için hizmet sunmaktadır.Hastanemizde en son teknikler ve güncel teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.Hastanemizde gerek duyulduğu takdirde operasyon sonrası yoğun bakım hizmetlerimiz hem araç gereç hem de uzman ekip yönünden modern niteliktedir

Beyin cerrahisi kliniğimizde başlıca tedavi edilen hastalıklar

Boyun Fıtığı: Boyun, sırt, omuz ve kolda ağrı, uyuşma ve güçsüzlük ile ortaya çıkar. Ağrı, histe kusur ve kuvvette kayıp şikayetleri olur. İstirahat, kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlar ile erken dönemde tedavi uygulanır. Belirtilen şikayetlerin devam etme halinde ise yapılacak tetkiklerle (MR vs.) kesin tanı konduktan sonra cerrahi girişim uygulanır.

Bel Fıtığı: Bel ve bacak ağrısı, bacaklarda uyuşma, incelme ve güçsüzlük şikayetleri olur. İstirahat, kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlar ile erken dönemde tedavi uygulanır. Belirtilen şikayetlerin devam etme halinde ise yapılacak tetkiklerle (MR vs.) kesin tanı konduktan sonra cerrahi girişim uygulanır.
Beyin kanaması: Beyni besleyen damarlardan bir veya bir kaçından kan sızması sonucu, kanla beslenen bölgenin çalışamaz hale gelmesi durumudur. Genel olarak baş ağrısı, kusma, bilinç değişikliği, vücut yarısında güçsüzlük, konuşma bozukluğu bulguları ortaya çıkmaktadır. Hastanemizde Bilgisayarlı Beyin Tomografisi ile beyin kanamasına tanı konulmaktadır.

Beyin Tümörü: Baş ağrısı, fışkırır şekilde kusma, sara tipinde bayılma nöbetleri, ilerlemiş dönemlerde (beyindeki yerleştiği bölgeye göre) vücudun bazı bölgelerinde felç belirtileri ve kişilik bozuklukları, bazı yeteneklerde de bozulma gibi belirtilerle ortaya çıkmaktadır.

Hastanemizde beyin tomografisi bu tip belirtiler sonucunda kesin teşhis koyulabilmesi için kafa içi ve beyini görüntülemek amacıyla çekilmektedir.

Beyin tümörü tedavisi cerrahidir. Hastanemizde ister iyi huylu, ister kötü huylu olsun, tüm tümörlerin cerrahi olarak tedavisi uygulanmaktadır.

Doktorlarımız

Op.Dr. Arif Topal

KOAH ve astım gibi havayolu hastalıklarında merkezimiz son tedavi yöntemlerini başarı ile uygulamakta, alerjik olan ve olmayan astım tedavileri başarı ile yürütülmektedir. KOAH’da son yıllarda gündeme gelen ve başarılı sonuçlar alınan endobronşiyal volüm küçültme teknikleri için en son yöntemler yakından izlenmekte ve uygulanmaktadır.

Doktorlarımız

Uzm.Dr. Leyla Tuncer

 

Hastanemizde aile ve çocukla kurulan samimi görüşmelerin yanı sıra, rahatlatıcı bir ortamda çocuk psikolojisine uygun bir şekilde hizmet verilmektedir.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümümüzde, çocuklara koruyucu sağlık hizmetleriyle birlikte hastalıkların erken tanı ve tedavisi hizmetleri sunulmaktadır.

Hastanemizin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde, doğum anından itibaren, yeni doğan bebeğin değerlendirilmesi, takip ve kontrolü, sağlıklı çocukların büyüme gelişimi, beslenme, koruyucu hekimlik hizmetleri, annenin bilgilendirilmesi, muayene, her türlü tetkik, laboratuar, görüntüleme, yataklı klinik hizmetleri, gereğinde yoğun bakım hizmeti uzman hekimlerimiz tarafından verilmektedir.

Bebek dostu olan hastanemizin kadın hastalıkları ve doğum kliniği dahil olmak üzere tüm hemşire ve hekimlerimiz bebeklerin fizyolojik gelişimlerini sağlıklı bir biçimde devam ettirebilmeleri için bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmeleri konusunda ailelere anne sütünün önemi anlatılmaktadır.

Bekleyen annelerimizin emzirebilmesi için de hastanemizde emzirme odası bulunmaktadır.

Bebeklerimizin periyodik muayenelerinde bebeklerin fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimi değerlendirilmektedir.

Doktorlarımız

Uzm.Dr. Gülşen Gökçe

Uzm.Dr. Tuncay Yılmazer

Uzm.Dr.Şule Ecer

Modern tıptaki bilimsel ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak İç Hastalıkları (Genel dahiliye) kendi içinde dallara ayrılmakla beraber erişkin hastaların cerrahi dışındaki sağlık sorunlarının tümünde ilk başvuru merkezi ve çözüm ünitesi olmaya da devam etmektedir.

Nefroloji, Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Romatoloji İmmunoloji-Allerji, Diabet, Kardiyoloji gibi hızla gelişen yan dallar Dahiliyenin içinden doğmadır.

Dahiliye geniş kapsamlı bir bilim dalıdır. Çeşitli şikayetler sebebi ile hastaneye başvuran hastaların ayakta ve yatarak tedavilerinin düzenlendiği bir bölüm olup, şikayetlerini çözümlemede kılavuz görevi görmektedir. Bu sebeple hastaların tetkiklerinin yapıldığı, ilk teşhisin konulduğu, hastalığın durumuna bağlı olarak tedavisinin düzenlendiği ya da bir başka branşa sevk edildiği bölümdür.

Hastayı objektif bir şekilde değerlendirmek ve tedavi etmek Dahiliyenin temel prensibidir.

İç Hastalıkları; şeker hastalığı, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları,kan hastalıkları, sindirim sistemi (mide ve barsaklar)hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, solunum sistemi hastalıkları, hormon hastalıkları ve şişmanlık gibi sorunlarınızda başvurmanız gereken bir branştır.

Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara, böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm problemlerin başvuru ve çözüm noktası İç Hastalıklarıdır.
İç hastalıkları Uzmanı, cerrahi tedavi gerektiği durumlarda genel cerrahi başta olmak üzere tüm cerrahi branşlara yönlendirmektedir.

İç Hastalıkları Bölümünün İlgilendiği Başlıca Konular
Hipertansiyon
Diabet
Bronşit
Astım
Tiroid Hastalıkları
Peptik Ülser (Mide Ülseri)
Anemi (Kansızlık)
Romatizmal Hastalıklar
Karaciğer Hastalıkları
Geriatri

Doktorlarımız

Uzm.Dr.Müge Ala

Yoğun bakım, kısmen veya tamamen fonksiyonlarını yitirmiş olan organların fonksiyonlarının yerine getirilmesi, hastalığa neden olan temel etkenlerin tedavi edilebilmesi için kullanılan yöntemlerin tamamıdır. Yoğun bakım üniteleri, yaşamları tehdit altında olan hastaların tekrar sağlıklı bir yaşama döndürebilmek için uğraş veren doktor, hemşire ve yardımcı sağlık personelinin 24 saat süresince hizmet verdiği ileri teknoloji ile donatılmış multidisipliner alanlardır.

Yoğun bakım ünitesi tüm kritik hastalara sağladığı yaşamsal destek nedeniyle sağlık hizmeti içinde çok önemli bir yere sahiptir. İleri teknolojinin de katkılarıyla, son yıllarda yoğun bakım hizmeti büyük gelişmeler göstermiştir.

Erişkin Yoğun Bakım Ünitemiz 8 yataklı olup, 24 saat boyunca uzman doktor, tecrübeli yoğun bakım hemşireleri ve diğer yardımcı sağlık personelleri görev almaktadır.

Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi’nin uygun olduğu ve Hekiminizin sakınca görmediği durumlarda, hasta görüşme saatleri 12:00 – 12:30 arasında da olup 1 kişiyle sınırlıdır.

Ünitemizde hastalarımızın hareket kısıtlılığını engellemek ve bası yarası gelişmesini önlemek amacıyla özellikli yataklar kullanılmaktadır.

Erişkin Yoğun Bakım ünitesinde tedavi gören hastalar ile uzman doktorlar, yoğun bakım hemşireleri ve personeli tarafından kesintisiz ilgilenilmektedir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ile ‘yoğun bakım’ alanında önemli bir yere sahip hastanemiz, Erişkin, Cerrahi ve Koron er Yoğun Bakım Ünitesi ile aynı başarıyı devam ettirme amacındadır. Erişkin, Cerrahi ve Koron er Yoğun Bakım Ünitemiz, en ileri tıp teknolojilerinin kullanıldığı modern monitörler ve izleme olanakları ile donatılmıştır. Yoğun Bakım Ünitemiz; multidisipliner, kalp ve damar hastaları ile ameliyat sonrası riskli hastalara hizmet verebilecek, komplikasyonları göğüsleyebilecek, destek tedavi ve idame bakımı sağlayabilecek niteliktedir. Kafa travmaları ve birçok organın hasar gördüğü, yeterli solunumun yapılamadığı, vücut dengelerinin çok bozulduğu politravma, sepsis ve benzeri hastalıklar yanında zehirlenmelerde de her türlü teknik donanıma sahip moniterizasyonu içeren, en ileri düzeyde tedavi ve bakım olanağına sahiptir.

Erişkin yoğun bakım ziyaret saatleri;
Hafta içi 14:00-14:30
C.tesi 13:00-13:30

Dış görünüm modern hayatta önemli bir unsur haline gelmiştir; ve bu nedenle günümüzde insanlar sadece ruhsal olarak değil dış görünüşleriyle de kendilerini iyi hissetmek istemektedirler. Estetik cerrahi hoşa gitmeyen vücut yapılarını yeniden şekillendirerek, kişinin görünümünü ve kendine bakışını geliştirebilir.

Doktorlarımız

Op.Dr.Selçuk Öztunç

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, hareket sistemi hastalıklarının tedavisini, bozulan fonksiyonların eski haline getirilmesini ve hastanın tam tedavi edilmiş bir duruma getirilmesini hedefleyen bir bölümdür. Fizik tedavi ve rehabilitasyon; Kas iskelet ve sinir sistemiyle ilgili hastalıklarda ağrı ve hareket kısıtlılığı gibi sorunların çözümünü sağlamaktadır.

fizik-tedavi-rehabilitasyon-2Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon; bel, boyun, diz, omuz, dirsek gibi ağrısı olan hastalarda; beyin kanaması, geçirilmiş ortopedik operasyon, kaza, doğumsal anomali vb sebeplerle hareket kısıtlılıkları ve yürüme sorunlarında, hastanın durumuna göre fiziksel tıp yöntemlerini kullanarak, fiziksel kapasiteyi en üst seviyeye çıkarmayı, ağrı ve benzeri yakınmaları gidererek yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan bir bilim dalıdır.

Hastanemizde; ağrı ve hareket kısıtlılığı olan hastaların ağrılarını gidermek ve hareket kabiliyetlerini geri kazandırmak için tanı ve tedavi yöntemleri gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde gerçekleştirilen fizik tedavi işlemleri; uzman hekim, eğitimli ve deneyimli fizyoterapistler eşliğinde gerçekleşmektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümümüz, alanındaki başarılı uygulamalarıyla hastalarına şifa dağıtarak bir referans merkezi olarak kabul görmektedir.

Fizik Tedavi kliniğimizde başlıca tedavi edilen hastalıklar ve rehabilitasyonu gerçekleştirilen uygulamalar:
.Boyun Ağrıları
.Omuz Ağrıları, Bel Ağrıları, Sırt Ağrıları
.Dirsek, Bilek, El Eklemleri Ağrıları, Kalça, Diz Ağrıları
.Eklem Şişliği, Hareket Kısıtlılığı İle Görülen Romatizma
.Yumuşak Doku Romatizmaları
.Menisküs ve Bağ Yırtıklarının Rehabilitasyonu
.Protez ve Menisküs Ameliyatları Sonrası Rehabilitasyon
.Kırık Sonrası Oluşan Ağrılı Durum ve Sertliklerin Tedavisi
.Felç Rehabilitasyonu, Çocuk Felci Sonrası Rehabilitasyon
.Skolyoz, Duruş Bozuklukları ve Omurga Bozuklukları Rehabilitasyonu
.Kireçlenmeler, Spor Sakatlanmaları Tedavileri
.Kemik Erimesi Tanı ve Tedavisi, Yürüme Bozuklukları Rehabilitasyonu
.Eklem İçi Enjeksiyonlar, Yumuşak Doku Enjeksiyonları

Doktorlarımız

Prof.Dr.Önder M. Özerbil

Hastanemizin Genel Cerrahi Bölümü, yoğun bir şekilde hizmet veren bölümlerin arasında yer almaktadır.

Genel Cerrahi Bölümümüz deneyimli ve uzman cerrahlardan oluşan kadrosu ile meme, endokrin, karaciğer – pankreas – safra yolları, kolon rektum cerrahisi ve laparoskopik cerrahi gibi konularda hizmet vermektedir.

Genel Cerrahi Bölümümüzde endoskopi ile tanı ve tedaviye yönelik her türlü girişim uygulanabilmektedir. Hastanın tedavi sürecini kısaltan uygulamalar başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde, genel cerrahi alanında yapılan tüm cerrahi işlemler tecrübeli cerrahlar, anestezi hekimleri, deneyimli ve eğitimli bir kadro eşliğinde, gelişmiş teknik donanımla yapılmaktadır.

Laparoskopik cihazlar hem operasyon sürecinin kısalmasına olanak sağlamakta hem de sunduğu birtakım avantajlar ile hastanın kısa bir sürede normal yaşantısına dönebilmesine imkan tanımaktadır.

Genel Cerrahi Kliniğimizin başlıca uygulama alanları:
.Endokrin Cerrahisi (Guatr Ameliyatları)
.Sindirim Sistemi Cerrahisi (Mide, Bağırsaklar, Safra Kesesi ve Apandisit vb.)
.Anüs Hastalıkları (Hemoroid,Fistül vb.)
.Yanıklar (Yanık Tedavisi ve Pansumanları)
.Damar Hastalıkları (Toplar Damar Hastalıkları, Varis)
.Meme Hastalıkları ve Ameliyatları
.Fıtık Ameliyatları (Kasık Fıtığı, Karın Fıtığı vb.)
.Cilt ve Cilt Altı Hastalıkları (Çıban, Kıl Dönmesi, Polip, Nasır, Kist)
.Travma Cerrahisi (Trafik Kazası, İç organ Yaralanmaları)
.Laparoskopik Cerrahi
.Onkolojik (Kanser) Cerrahisi

Poliklinik hizmetleri ve başlıca yapılan ameliyatlar:
1-Endokrin organların hastalıklarının tanı ve cerrahi tedavisi:
Troid, paratroid hastalıkları

2-Meme hastalıkları tanı ve cerrahi tedavisi:
Meme apseleri, meme fibrokistik hastalığı, meme selim tümörleri, meme kanseri tanı ve cerrahi tedavileri

3-Sindirim sistemi hastalıkları tanı ve cerrahi tedavileri:
Karaciğer hastalıkları (karaciğer apseleri, karaciğer hidatik kist hastalıkları) safra kesesi ve safra yolları hastalıkları (Safra kesesi taşları,safra kesesi iltihabi hastalıkları)

4-Kalın ve ince barsak hastalıkları tanı ve cerrahi tedavileri:
Appendisit, divertikülit, polip ve ülser cerrahi tedavileri
Kolon tümörleri cerrahi tedavileri

5-Anal bölge hastalıkları tanı ve tedavileri:
Hemoroid (Basur), fissur(çatlak), fistül ve anal bölge apseleri tıbbi ve cerrahi tedavileri: İlaç tedavisi, hemoroidlerde band ligasyon tedavisi ve cerrahi tedavi

6-Pilonidal Sinus (Kıl Dönmesi):
Bu hastalık için çok çeşitli tedavi yöntemleri uygulanmış ve geliştirilmiş olup halen tedavi arayışları devam etmektedir.Buna rağmen hastalık nüksü halen başlıca sorundur. Cerrahi yöntemler temel olarak açık cerrahi, yarı açık cerrahi ve kapalı cerrahi (primer kapama,flep ile kapama) şeklinde özetlenebilir. Hastalığın durumu ve cerrahın tercihine göre uygun yöntem seçilmektedir.

7-Fıtık tanı ve cerrahi tedavileri:
Kasık fıtığı, göbek fıtığı, uyluk fıtığı, mide fıtığı, ameliyat sonrası oluşan fıtıkların cerrahi tedavileridir. Hastanemizde fıtık tedavisinde genel olarak mesh(sentetik yama) ile fıtık onarımı uygulanmakta ve önerilmektedir.

8-Mide hastalıkları tanı ve tedavileri:
Mide delinmesi ve kanama sonrasında cerrahi tedavi, mide tümörü operasyonları

9-Laparoskopik cerrahi:
Karın duvarında açılan küçük kesiler ve bu kesileri kullanarak karın içine yerleştirilen aparatlar ile karın içi organların endoskopik olarak video eşliğinde yapılan ameliyatları ifade eder. Günümüzde en sık olarak safra kesesi ameliyatları laparoskopik olarak yapılmaktadır.Hastanemizde safra kesesi, appendisit, fıtık ve mide perforasyonları operasyonları uygulanabilmektedir

10-Varis tedavisi:
Cerrahi kliniğimizde varis tanı ve tedavi uygulamaları (medikal tedavi, skleroterapi, pake eksizyonları ve varis ameliyatları) başarıyla yapılabilmektedir.

Müdahaleler ve acil hizmetler:
1-Her türlü vücut yaralanmaları: Cilt kesileri,damar kesileri cerrahi tedavisi,yanık tedavileri

2-Trafik kazalarında acil müdahale ve acil cerrahi operasyonlar

3-Küçük cerrahi müdahaleler:

.Doku biyopsileri: Açık biyopsi, iğne biyopsi
.İnce iğne aspirasyon Biopsisi-sitolojisi: (Meme kistleri ve troid nodullerinde), lenf bezi biyopsileri
.Vücut kitleleri eksizyonu (çıkarılması): Lipom, nevüs, lenf bezi vs.
.Apse drenajı (boşaltılması)
.Yanık pansuman ve debridmanları
.Tırnak çekimi ve tırnak yatağı revüzyonu
.Torasentez ve parasentez gibi tanısal amaçlı girişimler
.Rektosigmoidoskopi

Doktorlarımız

Op.Dr. Yahya Özel

Teknolojisinin gelişmesiyle göz de meydana gelen problemler gittikçe artmaya başlamış yanı sıra pek çok yeni göz hastalığı da ortaya çıkmıştır.

Göz Kliniğimizdeki amacımız; bu oluşan hastalıkların tanısını koyarak uzman hekim ve deneyimli kadromuz eşliğinde hastalarımızın tedavisini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

Göz Kliniğimizde göz hastalıklarının önüne geçebilmek için düzenli olarak göz muayeneleri gerçekleştirilmekte ve hastaya en uygun olan tedavi, gözlük ya da lens tipleri belirlenmektedir.

Hastanemizde çocuklara ve yetişkinlere uzman hekimimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Göz kliniğimizde başlıca hizmet verdiğimiz göz hastalıkları:
.Refraksiyon (Kırılma) Kusurları Tedavisi
.Katarakt
.Glokom (Göz Tansiyonu) Takipleri ve Ameliyatları
.Çocuk Göz Sağlığı
.Retina Hastalıkları
.Diyabet Takibi ve Ameliyatları

Doktorlarımız

Op.Dr.Ahmet Selim

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüzde modern jinekolojik girişimler başarıyla uygulanmaktadır. Hastanemizde gerçekleşen doğumlarla pek çok ailenin anne ve baba olma sevincine ortak olunmakla birlikte hastalarımızın jinekolojik operasyon ile sağlığına kavuşmalarında da pay sahibi olmanın mutluluğu yaşanmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisimizde rahim operasyonları dahil olmak üzere her türlü laparoskopik ameliyat yüksek hasta memnuniyeti sağlanarak gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili tüm geleneksel ve modern tedaviler gerçekleşmektedir.

.Normal Doğum
.Sezeryen
.Kısırlık Tanı ve Tedavisi
.Gebelik Muayenesi
.Jinekolojik Hastalıklar
.Düşük Tehdidi ve Tedavisi
.Menopoz Tedavisi
.Doğum Kontrol Yöntemleri
.Kanser Tanı ve Tedavisi
.Ağrılı Adet ve Adet Düzensizliklerinin Teşhis ve Tedavisi
.Laparoskopik Cerrahi
.Endometriosis
.Dış Gebelik
.Over (Yumurtalık) Kisti
.Histereskopi
.Polip ve Miyom Çıkarılması
.Septum ve Yapışkanların Açılması
.Kadın Hastalıkları İle İlgili Tüm Operasyonlar
.Smear
.HPV tiplemesi, HPV aşısı,
.Anormal smearin yönetimi, takibi,
konularında Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz hizmet verilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisimiz sadece bulunduğu lokasyona değil, yurt içinde ve hatta başta Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurtdışına da hitap eden bir pozisyonda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Doktorlarımız

Op.Dr. Hakan Gürbüz

Op.Dr. Reyhan Topuz

Op.Dr.Banu Yıldırım

Op.Dr. Faruk Ziya Saygı

Op.Dr. Tahir Tosyalı

Kalp hastalıkları, dünyada ve ülkemizde başlıca gelen sağlık sorunlarından biridir. Genel olarak göğüs sıkışması, çarpıntı, gaz şikayeti, nefes darlığı, yorgunluk duygusu ve ender olarak da ateş gibi çeşitli belirtileri vardır. Küçük yaşlardan ileri yaşlara kadar geniş bir yaş aralığında ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda kalp hastalıklarının giderek artmasından ve doğurduğu olumsuz sonuçlarından dolayı hastanemiz kardiyoloji alanına gereken önemi vermiş ve bu branşla ilgili çalışmalara özen göstermiştir.

Kardiyoloji Bölümümüzde, poliklinik hizmetinin yanı sıra Ekokardiyografi, Efor Testi ve EKG yöntemleriyle teşhise yönelik incelemelerde yapılmaktadır.
Kardiyoloji Bölümümüzde koroner arter hastalığı, hipertansiyon, kalp ritmi bozuklukları ve kapak hastalıklarının tanı ve tedavisi konularında ileri teknikler kullanılmaktadır.

Kardiyoloji bölümümüzde; uzman ve dinamik hekim kadromuzla sizler için sağlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Kardiyoloji bölümümüzün, teşhis ve tedavilerin başarı oranını arttırmak amaçlı olarak hastanemizde son teknoloji ürünler kullanılmaktadır.

.EKG
.Ekokardiyografi
.Efor Testi Ünitesi
.Hipertansiyon
.Kalp Yetmezliği Tedavisi
.Kardiyolojik Check Up

Doktorlarımız

Uzm.Dr.Daniel Nuhaj

Kulak-Burun-Boğaz kliniğimizde ileri teknolojiye dayalı KBB cerrahisi deneyimli uzman hekimlerimiz tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

Kulak hastalıkları ile ilgili olarak tüm kulak enfeksiyonları bunla ilgili ameliyatlar deneyimli ekibimiz tarafından başarıyla yapılmaktadır.

Tüm burun hastalıkları,deviasyon ameliyatları,burun estetiği,burun eti ameliyatları, sinüzit hastalığıyla ilgili olarak tüm endoskopik cerrahi ve sinüs ameliyatı gerçekleştirilmektedir.

Çocuk hastalarla ilgili bademcik ve geniz eti ameliyatları ve kulağa tüp takılma operasyonu gerçekleştirilmektedir.

Odyoloji bölümünde tüm odyolojik testlerle,orta kulak basınç ölçümü ve yeni doğan işitme taraması ve işitme cihazı konusunda danışmanlık yapılmaktadır.İşitme bozukluğu hastalar için Odyoloji Ünitemizde odyolojik ve timpanometrik testleri gerçekleştirmektedir.

KBB deneyimli uzman ekibimiz tüm yenilikleri kongre ve toplantılarla takip ederek akademik bir ortamla hastalarına sunmaktadır…

BURUN TIKANIKLIĞI TEDAVİSİ
Tüm burun hastalıkları, burun tıkanıklıkları endoskopik yöntemler kullanılarak tedavi edilmektedir. Nefes almayı iyileştiren deviasyon ameliyatları ve burun eti küçültme ameliyatları yapılmaktadır.
Radyofrekans ile bıçaksız burun eti küçültülmektedir.

SİNÜZİT TEDAVİSİ
Sinüzit hastalığının endoskopik cerrahi yöntemler ile tedavisi yapılmaktadır.
Sinüzit hastalığı, balon ile dilatasyon yöntemi kullanılarak tedavi edilmektedir.

ÇOCUKLARDA VE ERİŞKİNLERDE BADEMCİK VE GENİZETİ HASTALIKLARI TEDAVİSİ
Çocuk hastalarda bademcik ve genizeti ameliyatı yapılmaktadır.
Uygun endikasyonlarda bademcik ve genizeti, ileri teknikler (Coblatör) kullanılarak küçültülmektedir.

KULAK HASTALIKLARI TEDAVİSİ
Kulak ağrısı, kulak zarı delinmesi ve akıntılı kulak enfeksiyonlarının tedavisi yapılmaktadır.

İŞİTME KAYIPLARI TEDAVİSİ
İşitme kayıplarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır.
Tüm odyolojik tetkikler ( saf ses odyogram, timpanometri, yenidoğan işitme testi, BERA ) yapılmaktadır.

TAT VE KOKU ALMA BOZUKLUKLARI TEDAVİSİ
Tat ve koku alma bozuklukları nedenlerinin araştırılması ve tedavisi yapılmaktadır.

KEPÇE KULAK TEDAVİSİ
Doğuştan olan kulaktaki şekil (kepçe kulak) bozukluklarının estetik tedavisi yapılmaktadır.

BAŞ DÖNMESİ TEDAVİSİ
Baş dönmesi (vertigo) ve denge bozukluğu (dizzines) yapan hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

BAŞ VE BOYUN BÖLGESİNİN ŞİŞLİKLERİ VE CİLT LEZYONLARININ TEDAVİSİ
Baş ve boyun bölgesindeki şişliklerin, tümörlerin, kistlerin tanı ve tedavisi yapılmaktadır.
Baş ve boyun bölgesi cildinin leke, şişlik, kistik ve şüpheli lezyonlarının estetik tedavisi yapılmaktadır.

BAŞ AĞRILARININ TEDAVİSİ
Baş ağrılarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

BOĞAZ AĞRISI VE FARENJİT TEDAVİSİ
Boğaz ağrılarının ve boğazda gıcık hissinin tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

KULAK ÇINLAMASI TEDAVİSİ
Kulak çınlamalarının nedeninin araştırılması ve tedavisi yapılmaktadır.

KBB’ DE DENEYİMLİ UZMAN HEKİMLERİMİZ; TÜM YENİLİKLERİ, KONGRE VE TOPLANTILARLA TAKİP ETMEKTEDİR.×

.Timponoplasti Ameliyatları (Kulak Zarı Tamiri)
.Stapes Ameliyatları
.Kulak Çınlaması ve Tedavisi
.Septoplasti (Burun Kıkırdak Eğriliği Cerrahisi)
.Burun Estetiği
.Burun Poliplerinin Cerrahisi Tedavisi
.Endoskopik Sinüs Cerrahisi
.Radyofrekansla Burun Eti Cerrahisi
.Çocuklarda Genizeti Cerrahisi Tedavisi
.Alerjik Rinitlerin İlaçla ve Ameliyatla Tedavisi
.Horlama ve Uyku Apnesi Tedavisi
.Bademcik Ameliyatları
.Gastro Esophageal Reflü Tanı ve Tedavileri
.Ses Kısıklığının Tanı ve Tedavileri
.Gırtlak Kanseri Tanı ve Tedavisi
.Yenidoğan İşitme Taraması

Doktorlarımız

Op.Dr.Baver Samancı

Nöroloji, beyin ve sinir hastalılarıyla ilgilenen bir bilim dalıdır.

Nörolojik hastalıklarda hızlı tetkik ve teşhis önemlidir. Aksi takdirde gecikme, geri dönülmez hasarlara yol açabilir. Bu sebeple Nöroloji Bölümü tetkik ve tedaviyi en hızlı biçimde sonuçlandırmalıdır.

Nöroloji ilaç değişiklikleri ve doz ayarlanması gibi işlemlerin sıklıkla yapıldığı bir branştır. Bu sebeple hasta – hekim ilişkisi çok önemlidir. Tedavi sürecinde hasta – hekim ilişkisinin çok yakın olması gereklidir.

Hastalarımızın nöroloji konusundaki şikayetleri uzman ve deneyimli hekimimiz tarafından dinlenerek sorunun ne olduğu ve bu sorunun hangi sebeplere bağlı olduğu çözümlenmeye çalışılmaktadır.

Hastanemizde hastalarımızın nörolojik şikayetlerine en hızlı şekilde cevap verilebilecek, modern nörolojinin gerektirdiği tetkikler kısa sürede yapılmaktadır.
Hastanemizde nöroloji hastalıklarının teşhisi için önem taşıyan EMG, EEG kullanılmaktadır.

Beynin elektriksel aktivitesinin kağıt üzerine dökülmesiyle gerçekleştirilen uygulama EEG’dir. Sinirlerin, kasların ve omuriliğin ve bunların bağlantılarının hastalıkları ile alakalı ölçüm testleri ise EMG’dir.

EEG, özellikle epilepside kullanılan bir tetkiktir. EMG ise hızlı bir şekilde yapılıp hastanın tedavisinde kullanılması gereklidir. Bu uygulamalar diğer branşlara yönlendirme ve hastaların tedavisini planlanmak için gerekli olan ölçüm yöntemlerdir.

.Baş Ağrıları
.Baş Dönmesi
.Bayılmalar Sara Nöbetleri
.Kol, Bacak Ağrıları Uyuşmalar
.Unutkanlık
.Parkinson Hastalığı
.Hareket Bozuklukları
.Konuşma Bozuklukları
.Felç
.Multipi Skleroz
.Kas Hastalıkları
.Yüz Felçleri
.Nöropatüler
.EMG
.EEG
.Migren Başağrısı-Gerilim Başağrısı
.Lumbalgi

Doktorlarımız

Uzm.Dr. Dilek Füsun Yerlikaya

Ortopedi ve Travmatoloji, teknoloji ve bilimsel yönden belki de en hızlı ilerleyen, değişen hatta kapsamını genişleten bir daldır.

Ortopedi ve Travmatoloji; kas ve iskelet sisteminin travmatik, doğuştan veya sonradan gelişen bozuklukları ile uğraşan bir bölümdür.

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüz kas ve iskelet sisteminde oluşan hastalıkların tanı ve tedavisinin yanı sıra yaralanmalardan ve kazalardan oluşan vücut hasarlarını da birtakım cerrahi müdahalelerle düzeltmektedir.

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüz, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, hastanemizde yer alan tüm bölümlerle dayanışma ve işbirliği içinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Konusunda uzman hekimimiz kas ve iskelet sisteminin her türlü hastalığında ve yaralanmalarında sizler için tedavi hizmeti sunmaktadır. Hastalar, ortopedik tedavi planları ile ilgili olarak uzman doktorumuz tarafından tüm ayrıntılarıyla bilgilendirilmektedir.

Hastanemizde Yapılan Ortopedi ve Travmatoloji Ameliyatları
.Kırık – Çıkıkların Alçılı ve Cerrahi Tedavileri
.Doğuştan Deformiteler (Kalça Çıkığı, Çarpık Ayak)
.Spinal Cerrahi (Bel Kemiği Ameliyatları)
.Artroskopik Cerrahi (Diz, Ayak Bileği, Menüsküs ve Bağ Ameliyatları)
.Kalça ve Diz Total Protezleri
.Tendon Tamirleri
.Kemik ve Eklem Deformitelerinin Düzeltilmesi
.Hallux Valgus (Çarpık Ayak Parmağı)
.Genu Varum (“O” bacak)

Doktorlarımız

Op.Dr. Veli Gültemiz

Op.Dr.Çetin Bekar

Doğru tanıya en hızlı ve en etkin şekilde ulaşmak için görüntüleme yöntemi uygulamasıyla hizmet vermekte olan hastanemizde 4 boyutlu ultrasonografi, renkli dopler ultrasonografi, röntgen, portable röntgen, floroskopi, bilgisayarlı tomografi ve mamografi bulunmaktadır.

Ayrıca hastanemizde CR (Computerize Radyoloji) teknoloji kullanılmaktadır. Bununla beraber röntgen, tomografi, görüntüleri bilgisayar ortamına aktarılmaktadır.

Floroskopi
Değişik yollarla yapılan özel organ incelemeleridir.

Bu grup incelemeler, çoğunlukla floroskopik gözlem altında, X-ışını kullanılarak ve Radyoloji uzmanı tarafından yapılan tetkiklerdir.

Hasta inceleme öncesinde yapılacak tetkik ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilmektedir. Bu incelemelerin bir kısmı, tetkik öncesi özel bir takım hazırlıkları gerektirmektedir. Bazı incelemeler, tetkikin yapılabilmesi için hastaya özel girişimlerde bulunmayı gerektirebilir.

Bu grup incelemelerin pek çoğunda, inceleme sonrası hasta rutin günlük aktivitesine devam edebilmektedir. Bazılarında ise, kısa süreli gözlem veya evde istirahat önerilebilir.

Röntgen
Hastanemizin röntgen departmanında tüm normal vücut organlarının direkt veya kontrastlı tetkikleri yapılabilmektedir.

Ultrasonografi
Ultrasonografi teşhiste önemi bir yere sahiptir. Karaciğer, safra kesesi, böbrekler gibi batın ultrasonografik tetkiklerin yanı sıra yüzeysel doku incelemeleri de yapılmaktadır. (Örneğin; tiroid, meme vb.)

Renkli Doppler Ultrasonografi
Doppler ile; Doku ve organların damarsal yapıları detaylı bir şekilde ortaya çıkar. Hamilelikte anne ve bebeğin damarsal yapılarında ileri tetkik yapılır. Kısırlıkta, erkeklerin bazı problemlerini tespit etmek için de kullanılan bir yöntemdir.

Mamografi
Meme dokusu hastalıklarının tanısı için kullanılan özel bir incelemedir. Meme kanserinde teşhis ve tarama amaçlı olarak kullanılmaktadır. Memenin kötü huylu olmayan hastalıklarının teşhisinde de kullanılan bir yöntemdir.

Bilgisayarlı Tomografi
X-ışınları kullanarak vücudu enine, boyuna ve yandan planlarda kesitsel olarak görüntüleyen bir tetkik yöntemidir.

Gerektiğinde inceleme esnasında vücuttaki çeşitli organları belirgin hale getirmek için kontrast madde kullanımı gerekebilir.

Hastanın inceleme süresinde hareketsiz bir biçimde yatması gereklidir. Bazı incelemeler de de X ışını gönderilirken hastadan çeşitli aralıklarla nefesini tutması istenebilir.

İncelenen vücut bölgesine ya da araştırılan hastalığın özelliğine bağlı olarak inceleme süreci değişmektedir.

Hasta BT incelemesini takiben normal günlük aktivitesine devam edebilir.

Dört Boyutlu (4D) Ultrasonografi
4 boyut, çekim sırasında anne karnındaki bebeğin 3 boyutlu görüntülerinin fotoğraf kareleri şeklinde eş zamanlı olarak görüntülenip kaydedilmesidir.

4D Ultrason cihazları ile çok erken döneminde cinsiyet, yarık damak, yarık dudak, eksik parmak, beyin ve omurilikten kaynaklanan rahatsızlıkların erken tanısı konulabilmektedir.

Ense kalınlığı ölçümüyle görülen Down Sendromu 4D ultrason sayesinde 3. ayda taranabilmektedir.

4D ultrasonlar ile çiftlerin ayrı bir mutluluk ve farklı bir heyecanla bekledikleri çoğul bebeklerin gelişimi de daha net bir şekilde izlenebilmektedir.

4D ultrasonlar üçüncü aydan itibaren bebeğin cinsiyetini öğrenme ve renkli fotoğraflarını alma fırsatı vermektedir.

4D ultrason çekimleri sayesinde aileler, bebeklerinin sağlık durumundan sonra en fazla kime benzediğini görebildikleri için, hoş anlar yaşamaktadırlar.

Doktorlarımız

Uzm.Dr.Neşe Özbucak

FUE saç ekimi tekniğinin en büyük özelliği saç doku köklerinin alındığı bölgeden ve saç ekilecek olan bölgede iz kalmama özelliğini ve iyileşme sürecinin kısa ve doğal olma özelliğini taşımasıdır.

Yüksek teknolojiye dayanan hasta odaklı yaklaşım Üroloji Bölümümüzde de bulunmaktadır. Ürolojinin teknolojiye dayalı gelişimi dikkatle takip edilmekte olup üroloji ile ilgili yeni klinik kavramların hasta hizmetine sunulmasına hastanemiz oldukça önem vermektedir.

Üroloji Kliniğimizde hastalıkların teşhis ve tedavisi uzman hekimler, tecrübeli hemşireler ve güncel tıbbi donanım eşliğinde uygulanmaktadır.

Üroloji Bölümümüzde hizmet verdiğimiz alanlar:
.Böbrek ve Taş Hastalıkları Tedavileri
.İdrar Yolu Hastalıkları Tedavileri ve Ameliyatları
.Prostat Kanseri
.Testis Kanseri
.Mesane Kanseri
.Sünnet
.İdrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi
.Cinsel Fonksiyon Bozuklukları
.Üroloji Polikliniğimizde başlıca tedavi edilen hastalıklar:
.Böbrek ve idrar yolu hastalıkları; taş hastalıkları, enfeksiyonlar
.Mesane (idrar kesesi) hastalıkları; mesane tümörü ve iltihapları
.Prostat hastalıkları; kapalı prostat ameliyatları, kanser cerrahisi
.Penis ve testislerin hastalıkları
.Erkeklerde cinsel yolla bulaşan hastalıklar
.Çocuk ürolojisi; hipospadros (alttan işeme), gece altını ıslatma, inmemiş testis
.Jinekolojik üroloji; kadınlarda idrar kaçırma şikayeti ve tedavisi
.Endoskopik üroloji
.Empotans (İktidarsızlık), medikal ve cerrahi tedavisi (protez)
.Erkeklerde infertilite (kısırlık)

Doktorlarımız

Op.Dr. Hakkı Bilgehan Bilgen

Zamanında takip ve tedavi bebeğin yaşam kalitesi açısından oldukça önemlidir.

Bebeklere yenidoğan döneminde gerekli desteğin sağlanması topluma sağlıklı bireyler kazandıracaktır. Bu sebeple bebeğin sağlığını korumak için doğum; yenidoğan yoğun bakım ünitesi olan bir sağlık kuruluşunda gerçekleştirilmelidir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz; donanım, bilgi, deneyim ve özveri ile yoğun bakıma ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli yaşam desteğini, bebekleri kısa bir sürede ailelerine kavuşturmayı, ailelerin bilgilendirilmesinde ve eğitiminde de gerekli kaynakları sağlamaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizin hedefi; uzman kadromuzun gözetiminde bebeklerimizi tedavi etmek ve normal doğan diğer bebekler gibi onları sağlıklı olarak hayata hazırlamaktır.

Hastanemiz bünyesinde Bölgesi’nde haklı bir üne sahip , tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz özellikle erken doğan ve sorunlu bebekler için hizmet vermektedir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz teknik donanımı, sağlık ekibi ve elde ettiği başarıları ile İstanbul’un referans merkezlerinden biridir. Ünitemiz diğer hastanelerden de bebek kabul etmektedir. Diğer hastanelerden alınan hasta bebek için nakil sırasında Yoğun Bakım ortamı ekibinden olan kadromuzla, bu nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz 24 saat boyunca uzman doktor, tecrübeli yoğun bakım hemşireleri ve diğer yardımcı sağlık personelleri ile yoğun bakıma ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli destek sağlamaktadır.Böylelikle bebeklerimiz en kısa sürede sağlığına ve ailelerine kavuşması sağlanmaktadır.

Bilgi Alma Saati: Hafta içi ve Cumartesi 10:00 – 10:30
Ziyaret Saatleri: Hafta içi ve Cumartesi 10:30 – 11:30 ‘dur.